Orientacinės lipdukų kainos:

180×100 cm – 130lt
150×100 cm - 110lt
125×100 cm - 92lt
150×58 cm - 60lt
130×58 cm - 50lt
114×58 cm - 36lt
80×58 cm - 31lt
60×58 cm - 25lt
40×58 cm - 21lt

 

 

Kaip užsisakyti sienų lipdukus

Išsirinkite patinkančio lipduko paveisklėlį ir parašykite jo numerį. Taip pat atsiųskite mums kambario, ant kurio sienų klijuosite lipdukus, nuotrauką. Ne vėliau kaip per 24val parengsime ir atsiųsime Jums vizualizaciją, kad galėtumėte pamatyti, kaip lipdukas atrodys ant sienos.

Jei nerandate reikiamo lipdukų dydžio atsiųskite išmatavimus, kurių Jums reikia ir mes paskaičiuosime kainą. Sienų lipdukus gaminame pagal individualų užsakymą, todėl galime pagaminti bet kokių išmatavimų.

Sienų lipdukų gamyba ir terminai

Sienų dekoracijos yra pagaminamos per 1-2 darbo  dienas. Jos yra patvarios, bekvapės ir  nekenksmingos apalinkai. Šias dekoracijas drasiai galima klijuoti vaikų kambaryje nesibaiminant, kad jiems tai pakenks.

Kauno rajone už papildomą mokestį atvyksime į vietą ir jas užklijuosime.

Pateiktos kainos yra skirtos konkrečiam dydžiui, tačiau kiekvieno lipduko dydį galima pritaikyti pagal poreikius.

Apie sienų lipdukus

Sukursime ir pagaminsime dekoracijas Jūsų kambariams. Taip pat sukursime jaukų ir išskirtinį dekoracijų stilių biurui, grožio salonui, kavinei, restoranui ar betkuriai kitai patalpai, kurioje praleidžiate daug laiko.

Sienų lipdukai yra paprastas ir nebrangus būdas atnaujinti namų ar biuro interjerą. Šios detalės suteiks jūsų namams išskirtinumo. Šiais lipdukais taip pat galite papuošti baldus, veidrodžius, langus, plytelėmis išklijuotas sienas, lubas, grindis ir kitus lygius paviršius. Viniliniai lipdukai puikiai gali paslėpti sienų ar kitų paviršių defektus. Juos paprasta užklijuoti ir jie nereikalauja ypatingos priežiūros. Dekoracijų paviršių galite valyti drėgna ir minkšta šluoste. Tik atlikte tai švelniai ir nenaudokite jokių cheminių valymo priemonių, kad nepažeistumėte viršutinio lipduko dažų sluoksnio.

Sienų lipdukų naudojimas

Daugeliu atvejų šios dekoracijos yra naudojamos, kaip interjero akcentas, todėl jei dekoracija yra didelė vertėtų puošti tik vieną sieną, jei naudojate smulkius, nedidelius elementus, galite juos atkartoti simetriškai ar asimetriškai įvairiose kambario vietose.

Prie dominuojančių interjero spalvų galima pritaikyti ramias pastelinių spalvų, iš matinio vinilo pagamintas, dekoracijas arba ryškias – pagamintas iš blizgaus vinilo.

Taip pat galite susikurti skirtingų spalvų detalių dekoracijas. Spalvų derinimo patarimai:

siekiant išgauti kontrastingą vaizdą, naudokite pastelines ir ryškias spalvas;

prabangiame, moderniame interjere derinkite aukso ar sidabro bei ryškias spalvas;

klasikiniam – pastelines ar neutralias spalvas.

Ant kokių paviršių galima klijuoti vinilines dekoracijas?

Vinilai gali būti naudojami ant bet kokių švarių ir lygių paviršių, tokių kaip medis, stiklas, popierius, stikliniai indai, veidrodžai, sienos, metalas ir kt.

Ar galima vinilą nuimti ir panaudoti pakartotinai?

Dekoracija gali būti nuimama. Tam reikia naudoti karštą orą pučiantį džiovintuvą, kad klijai suskystėtų ir būtų galima išvengti dažų nusilupimo nuo paviršiaus. Tačiau dekoracijos pakartotinai nepanaudosite.

Ar kiekvina raidė ar simbolis yra klijuojami atskirai?

Ne, jie yra užklijuoti ant specialios transportinės juostos, kuria yra pernešami ant Jūsų pasirinkto paviršiaus. Vėliau transportinė plėvelė/popierius yra atsargiai nulupama – dekoracijos lieka ant paviršiaus. Taip yra dėl to, kad transportinės plėvelės klijai yra silpni. Jie skirti tik nuimti vientisą dekoraciją nuo jos pagrindo.